Kontakt

Ühisnädala üle-eestilisi tegevusi koordineerivad maakondlike arenduskeskuste vabaühenduste konsultandid. Kui soovid korraldada sündmust Ühisnädalal, võta ühendust enda maakonnas tegutseva konsultandiga.

 

MAAKOND MAAKONDLIK ARENDUSKESKUS KONSULTANT
Harjumaa SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Külli Vollmer
kylli@heak.ee
tel 656 6522, 511 4027
Anna Heinsoo (venekeelsed ühingud)
anna@heak.ee
tel 656 6522
Hiiumaa SA Hiiumaa Arenduskeskus Kaja Sõrmus
kaja.sormus@hiiumaa.ee
tel 5345 9558
Ida-Virumaa SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus  Marju Uustalu
marju.uustalu@ivek.ee
tel 508 7472
Tatjana Zamorskaja (venekeelsed ühingud)
tatjana.zamorskaja@ivek.ee
tel 740 1956, 5300 6902
Jõgevamaa SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Kersti Kurvits
kersti.kurvits@jaek.ee
tel 776 8063, 520 8423
Järvamaa SA Järvamaa Arenduskeskus  Elo Öösalu
elo@jarva.ee
tel 385 2365
Läänemaa SA Läänemaa Tanel Tiisler
Tanel.tiisler@laanemaa.ee
tel 534 04783
Lääne-Virumaa SA Lääne-Viru Arenduskeskus Kaoke Kärdi
mty@arenduskeskus.ee
tel 325 8028
Põlvamaa SA Põlvamaa Arenduskeskus Kaisa Tammoja
kaisa.tammoja@polvamaa.ee
tel 799 8936, 510 9433
Pärnumaa SA Pärnumaa Arenduskeskus Daisi Sprenk
daisi@peak.ee
tel 5345 5161
Raplamaa SA Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Karin Ratas
karin@raek.ee
tel 489 4755, 504 2452
Saaremaa SA Saare Arenduskeskus Helje Pent
helje.pent@sasak.ee
tel 452 0573, 525 7295
Tartumaa SA Tartu Ärinõuandla Kadri Pau
kadri.pau@arinouandla.ee
tel 742 8491, 742 8402
Valgamaa SA Valgamaa Arenguagentuur Aet Arula
aet.arula@valgamaa.ee
tel 526 0236
Viljandimaa SA Viljandimaa Arenduskeskus Jaanika Toome
jaanika.toome@viljandimaa.ee
tel 433 0446, 5788 0245
Võrumaa SA Võrumaa Arenduskeskus Katrin Volman
katrin.volman@vorumaa.ee
tel 786 8367, 525 1750

Riina Nõupuu
Turunduse projektijuht
E-post: riina.noupuu@arenduskeskused.ee

Jevgenia Rõbakova
Venekeelne turundus ja kommunikatsioon
E-post: jevgenia@heak.ee

Kodulehega seotud mured:


E-post: info@arenduskeskused.ee