Hea ametniku konkurss 20.-26.november

Harjumaa 20. november 2017

MTÜ Eesti Naabrivalve kutsub  kõiki Eesti elanikke 20. novembrist kuni 26. novembrini osalema Hea Ametniku konkursil. Konkursi abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis ametnikke ning kutsutakse üles tähelepanu pöörama nende töö juures inimlikule küljele, mis tihtipeale bürokraatiasse kipub kaduma minema.

Kõik eestimaalased, kel on olnud mõni eriti positiivne kogemus kokkupuutes mõne ametnikuga, näiteks politseiniku, päästja või  mõne kohaliku omavalitsuse töötajaga, andke meile sellest teada! Esitage oma lemmiku(d) Hea Ametniku  konkursile, lisades lühikese selgituse, miks  soovite ametnikku tunnustada. Pange näiteks kirja,  mis tegi asjaajamise selle ametnikuga  eriti meeldejäävaks ja positiivseks.

Headest ametnikest saate meile kirjutada  MTÜ Eesti Naabrivalve kodulehel või saates e-kirja aadressile: info@naabrivalve.ee või täites vormi kodlehel www.naabrivalve.ee/heaametnik. Lisaks ametniku kiitmisele ja tema kontaktide edastamisele tuleb märkida ka esitaja, et  saaksime vajadusel täiendavaid küsimusi esitada.

Eesti Naabrivalve ühing tunnustab vääriliselt kõiki konkursile esitatud ametnikke!

 

MTÜ Eesti Naabrivalve

Tatari 12, Tallinn

6522 522

info@naabrivalve.ee

www.naabrivalve.ee