Kaasamise koolitus Missos

Võrumaa 18. november 2017

Aastatel 2017-2019 viib Misso noorteklubi ellu Piiriveere Liidri projekti „MissoFest“, milles lisaks erinevatele suurüritustele toimuvad ka koolitused kohalikele vabaühendustele.

Kokku toimub viis erinevat koolitust, mille teemadeks ürituste korraldamine, kaasamine, meeskonnatöö, turundus ja motivatsioon.

Sarja teine kaasamise teemaline koolitus toimub laupäeval, 18. novembril kell 11-15 Misso rahvamajas.

Koolitusele on oodatud kõik Misso kandi vabaühendused, kes rohkemal või vähemal määral erinevate ürituste korraldamisega kokku puutuvad. Koolitusel osalejad saavad teadmisi ja võtteid erinevate sihtrühmade kaasamiseks kas siis oma töödesse ja tegevustesse või üritustel osalema.

Koolitus on osalejate jaoks tasuta, soovitatavalt võiks igast ühendusest osaleda vähemalt kaks inimest, et kohapeal koolituse käigus just enda tegemiste üle arutleda ja koolitajale vajalikke küsimusi esitada.

Osalemiseks on nõutav eelnev registreerumine allpool oleval lingil, see aitab korraldajatel koolitust paremini planeerida.

Koolituse kava:

10.45- 11.00 Kogunemine
11.00- 12.45 Kes ma olen kaasaja või kaasatav. Kuidas minu isikuomadused on seotud kaasamisega
12.45- 13.15 Sirutuspaus, koos kogemuste jagamisega
13.45- 15.00 Täiendame kaasaja tööriistakasti

REGISTREERU KOOLITUSELE

Koolitaja Krista Habakukk
“Olen lõpetanud Pedagoogilise Ülikooli kultuurinõuniku eriala ja töötanud ühes väikeses rahvamajas 10 aastat. Elan Pärnumaal ja minu kodukülas Soometsas toimetab külaselts, kus olen ise juhatuse liige. Olen töötanud 12 aastat MTÜde konsultandina Pärnumaal ja seega tunnen organisatsioonide hingeelu päris hästi. Juhin hetkel suurimat maakogukondi ühendavat liikumist Eesti Külaliikumine Kodukant tegevust, olen juhatuse liige. Lisaks oman pikaajalist täiskasvanute koolitamise kogemust. Oma oskusi olen pidevalt täiendanud ning tänu sellele olen ka superviisor (töönõustaja). Kaasamise teemaga olen tegelenud alates 2009 aastast ning hea meelega jagan teiega oma kogemusi ja kaasamise praktilisi tööriistu. Meie ühine koolituse aeg keskendubki just praktiliste oskuste lihvimisele läbi rühatööde ja ülesannete.”