Mõttetalgud kodanikuühiskonna tulevikust

Pärnumaa 26. november 2018

Mille üle tunned uhkust? Milline on kogukonnaseltside ja teiste Sinu lähedal tegutsevate vabaühenduste roll Eesti arengus? Millise abikäe võiks ulatada kodanikuühiskonnale riik? Millisest kodanikuühiskonnast Sina täna unistad?

 

Neile ja teistele küsimustele vastuse saamiseks kutsume Sind mõttetalgutele kodanikuühiskonna tulevikust esmaspäeval, 26. novembril kell 13.00-14.30 Pärnu riigimaja saalis Akadeemia 2, Pärnu.

 

Mõttetalgud on osa siseministeeriumi eestvedamisel ja koosloomes sündival kodanikuühiskonna programmist aastani 2030, mis on teenäitajaks, kuhu suunda Eesti kodanikuühiskonna ja –ühenduste arendamine järgmisel kümnendil liigub. Lisainfo programmi koostamisest, sh senisest ja planeeritud tegevustest, leiad www.siseministeerium.ee/kodar2030.

Arutelule on oodatud aktiivsed elanikud, kes toimetavad vabaühendustes, kohalikes omavalitsustes või teistes piirkonnale olulistes asutustes partnerina. Kui tead kedagi, kellele kodanikuühiskonna tulevik korda läheb, edasta kutse tallegi. Osalemiseks ei pea olema MTÜ liige – oodatud on kõik huvilised.

Oma tulekust saad teada anda hiljemalt 23. novembri keskpäevaks, kui registreerid oma osaluse siin.

Täiendavad küsimused on teretulnud aadressil marten.lauri@siseministeerium.ee, tel 612 5203.