Põlvamaa ettevõtluse ja vabakonna tunnustamine

Põlvamaa 29. november 2019

29. novembril toimub Põlvamaa silmapaistvamate ettevõtete ning parimate vabakonna esindajate tunnustamine ühisel tänusündmusel  Siidrikoda OÜ uues tootmishoones. Üritus on kutsetega.

Tunnustatakse nii vabaühendusi kui ka eraisikuid, kelle tegevus 2019. aastal  on olnud silmapaistev ning arendanud kohaliku elu.

Tunnustamise kategooriad:

  1. Aasta kodanikuühendus – tunnustatakse ühingut, kes on 2019. aastal silma paistnud kohaliku elu edendamisega ja on ellu kutsunud kohalikke inimesi kaasavaid üritusi ning muid kogukonda elavdavaid/abistavaid projekte, teeb koostööd teiste organisatsioonidega ning on tuntud ja hea mainega kohalike elanike seas.
  2. Põlvamaa Sädeinimene – tunnustatakse initsiatiivikat isikut, kes tegutseb mittetulunduslikus organisatsioonis ja on oma tegevusega 2019. aastal silma paistnud ning kaasa aidanud oma piirkonna, maakonna või valdkonna positiivsele arengule.
  3. Aasta vabatahtlik – tunnustatakse isikut, kes on 2019. aastal aktiivselt osalenud vabatahtlikus tegevuses, st teinud tasu saamata tööd mõne organisatsiooni, küla, piirkonna või valdkonna heaks.
  4. Aasta kodanikualgatus – tunnustatakse isikut või organisatsiooni, kelle algatus mõjutas 2019. aastal oluliselt maakonna kodanikuühiskonda (projekt, sündmus, teenus vms).

 

Lisainfo:

Kaisa Tammoja

SA Põlvamaa Arenduskeskus

mittetulundusühenduste konsultant

kaisa.tammoja@polvamaa.ee

5109433